Licznik odwiedzin

Dziś:217
Wczoraj:1224
W ostatnim tygodniu:6035
W ostatnim miesiącu:29317
Łącznie:985685
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja04-02-2018 09:24
ikona autorPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć15
DO SKLEPÓW WYRUSZAMY, GDY ZAKUPY ZROBIĆ MAMY

 

Przez ostatnie dwa tygodnie dzieci z oddziału I Pszczółki realizowały projekt pt.Do sklepów wyruszamy, gdy zakupy zrobić mamy.

 


Na początek wybraliśmy się na wycieczkę do osiedlowego sklepu spożywczego, piekarni i supermarketu Dino, gdzie zrobiliśmy drobne zakupy.Dzieci miały okazję poznać pracę ekspedientki.

 

 

Oglądały asortyment sklepów, a także wyposażenie. Mogły obejrzeć jak działa kasa czy waga. Następnie w przedszkolu, dzięki zaangażowaniu rodziców, stworzyliśmy swój własny sklep. Na półkach znalazły się opakowania po różnych produktach spożywczych oraz smakołyki w postaci cukierków i lizaków.

 

 

Przedszkolaki z wielką chęcią pełniły rolę sprzedawców i klientów. W kąciku znalazła się kasa, pieniądze, prawdziwa waga oraz ekologiczne worki na zakupy.


 

W czwartek do naszego sklepu zaprosiliśmy na zakupy starszaki z oddziału II Stokrotki. Na zakończenie projektu odwiedziła nas pani wicedyrektor Barbara Zimmermann, która obserwowała umiejętności jakie maluchy nabyły podczas pracy w ramach projektu.

 

 

Dzieci słuchały wiersza, w którym pojawiały się różne produkty i segregowały je umieszczając na odpowiedniejpółce. Układały także puzzle i bawiły się w różne zabawy integracyjne.

 

 

Oczywiście nasz gość także zrobił zakupy w grupowym sklepie. To był ciekawie i pożytecznie spędzony czas. Teraz zakupy nawet dla maluchów nie mają żadnych tajemnic.

ikona daty04-02-2018, 09:25 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń732
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt