Licznik odwiedzin

Dziś:729
Wczoraj:984
W ostatnim tygodniu:5889
W ostatnim miesiącu:26050
Łącznie:1008276
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja03-06-2018 15:50
ikona autorPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć44
Majowe świętowanie :)Maj i czerwiec to najpiękniejsze miesiące, w roku. Przyroda się odradza, a nasze siły witalne wraz z nią. Jest to także czas dwóch pięknych świąt, Dnia Matki i Dnia Ojca.

 


 

Nie możemy też zapomnieć o święcie naszych milusińskich, czyli o Dniu Dziecka. W naszym przedszkolu tradycją stało się radosne świętowanie podczas biesiady i wspólnej zabawy.

 


 

Spotkanie z rodzicami odbywały się w przedszkolu jak i na świeżym powietrzu podczas pikników rodzinnych. Były pięknie recytowane wiersze, wesołe piosenki i oczywiście to, co wszyscy lubią najbardziej, czyli tańce.

 

 

Nie kryjąc wzruszenia, rodzice podziwiali swoje pociechy i nagrodzili ich występy gromkimi brawami. Później nadszedł czas na słodki poczęstunek oraz wspólne grillowanie.

 

 

Nie zabrakło także zabaw integracyjnych i konkurencji sportowych, a wszystko odbywało się przy dźwiękach muzyki, która przecież łagodzi obyczaje.  

 


 

Ten wspaniały dzień, pełen wzruszeń, radości i życzliwości pozostanie pięknym wspomnieniem mile spędzonych wspólnie chwil.

 

ikona daty03-06-2018, 15:51 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń442
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt