Licznik odwiedzin

Dziś:670
Wczoraj:984
W ostatnim tygodniu:5830
W ostatnim miesiącu:25991
Łącznie:1008217
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja04-06-2018 19:40
ikona autorPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć41
Wycieczka do Nenufar Club w Kościanie

 

W dniach 28 i 29 maja 2018 roku odbyła się wycieczka dla przedszkolaków do Nenufar Club w Kościanie. Wzięły w niej udział dzieci z grupy Stokrotki, Misiaki, Wiewióreczki i Tygryski.

 

 

Program wycieczki obfitował w wiele atrakcji. Dzieci z pomocą Piratów odkrywały kolejne wskazówki w drodze do skarbu. Poszukiwania rozpoczęły się od rejsu tratwą z Piratami, co było dla wszystkich niezwykłą przygodą.

 


Podczas  wyprawy tratwami mieliśmy okazję zobaczyć miniatury budowli świata, między innymi Krzywą Wieżę z Pizy, Big Bena z Londynu, Wieżę Eiffla z Paryża i Piramidy egipskie. Po drodze były przystanki w Egipcie i w wiosce indiańskiej, dzieci miały do wykonania tam różne zadania.

 

 

Wszystkie te przygody prowadziły przedszkolaków do odnalezienia skarbu i zdobycia medalu pirata.  Gdy dzieci dotarły na przystań, znalazły wspólnie skarb, którym okazały się... cukierki!!!

 

 

Na koniec głodni uczestnicy wycieczki smażyli kiełbaski przy ognisku. Zmęczeni po kilku godzinach przyjemności, lecz z uśmiechami na twarzach, wszyscy bezpiecznie wrócili do przedszkola

 


ikona daty04-06-2018, 19:43 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń528
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt