Licznik odwiedzin

Dziś:161
Wczoraj:1105
W ostatnim tygodniu:5052
W ostatnim miesiącu:23177
Łącznie:1027251
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Wiewióreczki i Stokrotki w „Zieloną Noc”

 

Zielona Noc z 15/16czerwca 2018 roku na długo pozostanie w pamięci dzieci, z oddz. II Stokrotki i IV Wiewióreczki, które opuszczają nasze przedszkolne mury. Tego wieczoru panie  zorganizowały swoim podopiecznym szaloną Zieloną noc pod hasłem Polska - Biało - Czerwoni.

 


 Podczas zielonej nocy uczestnicy mieli udowodnić nam wszystkim, ale przede wszystkim sobie, że są już gotowi wkroczyć w nowy etap swojego życia, który wkrótce przed nimi się otworzy.

 

 

 Kiedy wybiła godzina 18:00, do przedszkola nadciągały dzieci  ubrane w barwach biało- czerwonych wraz z rodzicami. Po krótkim pożegnaniu z rodzicami , dzieci udały się ze swymi bagażami do sali, w której czekały na nich przygotowane już leżaki.

 

 

Każde dziecko mogło wybrać sobie swoje miejsce do spania oraz odpowiednio je przygotować. Następnie rozpoczęła się prawdziwa zabawa, dzieci brały udział w poszukiwaniu skarbu znajdującego się na terenie przedszkola.

 

 

Zanim go znalazły musiały  wykonać szereg zadań dotyczących wiedzy o Polsce oraz zadań sprawnościowych. Kolejną atrakcją była dyskoteka przy blasku kolorowych świateł i muzyce Disco oraz przepyszna pizza na kolację. Po dniu pełnym atrakcji wszyscy chętnie przebierali się w piżamki i położyli na leżaczku obok swoich kolegów. 

 

 

Wszyscy smacznie spali o czym śnili... ? nie wiadomo…? Jednak jesteśmy pewni ,że Zielona Noc na pewno długo pozostanie im w pamięci i będzie wspomnieniem przez długie lata.

 


 

d.l.

ikona daty17-06-2018, 20:33 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń669
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt