Licznik odwiedzin

Dziś:290
Wczoraj:1105
W ostatnim tygodniu:5181
W ostatnim miesiącu:23306
Łącznie:1027380
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja26-06-2018 18:45
ikona autorPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć6
Uśmiech naszych dzieci jest dla nas najważniejszy :)

 

Uśmiech naszych dzieci jest dla nas najważniejszy. Ich radosne miny są dla nas nagrodą za pracę, jaką wkładamy aby z chęcią przychodziły do przedszkola. Chcemy aby były uśmiechnięte, kiedy przekraczają próg naszego przedszkola i kiedy go opuszczają. Niezmiernie miło nam jest, kiedy absolwenci przychodzą w odwiedziny i z łezką w oku wspominamy czas spędzony razem, jest to dla nas mile i wzruszające...

 


22 czerwca 2018r w przedszkole progi zawitali absolwenci naszego przedszkola z  grupy „Leśne Duszki” wraz z rodzicami. Był to bardzo szczególny i radosny dzień nie tylko dla pań ale i dla  dzieci i ich rodziców.  Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

 

 

Podczas  wspólnego poczęstunku dzieci opowiadały o swoich pierwszych sukcesach w szkole, o zajęciach dodatkowych, na które uczęszczają jak rozwijają swoje talenty ujawnione w przedszkolu. Wszyscy chętnie wspominali chwile spędzone w przedszkolu. Było dużo żartów i śmiechu.

 


 Dzieci jak za dawnych czasów chętnie się razem bawiły podczas zabaw i gier sportowych w ogrodzie przedszkolnym.

 


Dziękujemy naszym wychowankom i ich rodzicom za miłe spotkanie i  życzymy wiele radości i sukcesów i oczywiście, żeby o nas pamiętali. Bo miło jest nauczycielowi -wychowawcy ,że go pamiętają i chcą do niego przyjść.

 


ikona daty26-06-2018, 18:46 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń643
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt