Licznik odwiedzin

Dziś:756
Wczoraj:719
W ostatnim tygodniu:5612
W ostatnim miesiącu:25869
Łącznie:1006353
baner-krotoszyn.jpg
logo.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja15-10-2018 16:54
ikona autorPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć110
Jubileusz 30-lecia Przedszkola nr 7 „Maciuś”

 

Nasze przedszkole w dniach od 8.10 - 12.10.2018 roku świętowało Jubileusz 30—lecia istnienia. Ten jubileusz wywoływał u wielu  z nas wiele radości, wzruszenia i refleksji. Codziennie dopisujemy nowe karty historii naszego przedszkola. 30 lat istnienia przedszkola to nie tylko suche fakty daty, ale ludzie, którzy stanowią jego największa wartość. Każde dziecko jest dla nas ważne, robimy wszystko by czuło się bezpieczne, szczęśliwe. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.  

 


W ramach obchodu naszego Jubileuszu zorganizowano   wyjątkowe wydarzenia. Każdego dnia wspólnie z dziećmi i całą społecznością przedszkola przeżywaliśmy radosne i niezapomniane chwile podczas przygotowanych atrakcji. Zorganizowano zabawy integracyjne dla dzieci podczas, których stworzono min. plakat  30 lat Maciusia z kolorowych rączek oraz wspólna Kolorowa 30 z  udziałem przedszkolaków w ogrodzie przedszkolnym, a wszystko za sprawą Pana Szostaka i jego drona.  

 


Kolejnego dnia odbyły się uroczyste Urodziny Maciusia, pani dyrektor w towarzystwie Króla Maciusia wręczała pyszne torty. W każdej grupie zorganizowano przyjęcia urodzinowe z dobrą muzyką i pląsami.

 


Wspaniały atrakcyjny dzień to kolorowy przemarsz ulicami miasta całej społeczności przedszkolnej z  kolorowymi balonami i „Maciusiowymi tortami” do władz naszego miasta i przyjaciół przedszkola. Był to dla nas radosny i szczególny dzień, aby wszyscy razem mogli cieszyć się naszym świętem. Kolejnego dnia zawitał do naszego przedszkola Teatrzyk ze sztuką „Przyjaciel Smok”.

 


Prawdziwi aktorzy, piękne kostiumy  oraz  piosenki śpiewane na żywo porwały naszą widownię. Kolejnym wydarzeniem była uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą zgromadziła się cała społeczność przedszkola. Dzieci z grupy  X Biedroneczki zaprezentowały  program artystyczny.  Zarówno mali artyści jak i pani dyrektor skierowali wiele ciepłych i miłych słów w kierunku wszystkich pracowników przedszkola.

 


Na zakończenie dzieci wręczały wszystkim pracownikom upominki a w zamian otrzymały magnesiki 30- lecia  przedszkola. Wielką niespodzianką okazał się ogromny tort, który wjechał na zakończenie uroczystości. Były wielkie brawa i gromie sto lat odśpiewane przez wszystkich.  

 


30 lat za nami, po obchodach zostały tylko wspomnienia i fotografie, do których obejrzenia zapraszamy - galeria

 


ikona daty15-10-2018, 16:54 ikona autoraPrzedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie ikona wyświetleń258
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt